BYRÅ, 5-lådig med lönnfack i toppen, fur, 1800-tal.

210841. BYRÅ, 5-lådig med lönnfack i toppen, fur, 1800-tal.

Längd 94, bredd 50, höjd 130 cm.

Bruksslitage samt slitage på tassarna.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 242