OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Drinkar, 4 akvareller, signerad P. Soudant.

2108282. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Drinkar, 4 akvareller, signerad P. Soudant.

Bladstorlek 73 x 55 cm, oramade.

En med hörskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

En med hörskada.

Antal besök: 427