VINGLAS, 12 st, modell "Bror", Kosta, 1900-tal.

210806. VINGLAS, 12 st, modell "Bror", Kosta, 1900-tal.

Höjd ca 15 cm.

Smärre bruksslitage. Ett glas med mikronagg under foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Antal besök: 4 681