SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, 1960-tal.

210761. SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, 1960-tal.

Stomme i teak, svartlaminerad skiva med sidoklaff. Total längd 100, bredd 42, höjd 63 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 3 462