Hylla, teakställ.

Hylla, teakställ.
2107260. Hylla, teakställ.

Hylla, teakställ. 3 hyllor

cca H 102 cm x B 70 cm x D 44 cm.

Tecken på slitage i form av stötar på fötterna, ytrepor, vattenringar och missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!
2107260. Hylla, teakställ.

Hylla, teakställ. 3 hyllor

Antal besök: 566