VITRINSKÅP, jugend, 1900-tal.

VITRINSKÅP, jugend, 1900-tal.
210724. VITRINSKÅP, jugend, 1900-tal.

Längd 104 bredd 47 höjd ca 210 cm.

Slitage, skador, ett ben av med lagning. Nyckel finns, överlås skadat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 825