JARDINÄR, Jugend, Nysilver, 1900-tal.

210600. JARDINÄR, Jugend, Nysilver, 1900-tal.

Längd 26 cm, höjd 10,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm, höjd 10,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 008