MASK, Bedu, Burkina Faso. Afrika.

21057. MASK, Bedu, Burkina Faso. Afrika.

Bemålat trä i polykroma färger. Höjd 210 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 1 035