PENTTI SARPANEVA. Finland halsband med hänge.

210564. PENTTI SARPANEVA. Finland halsband med hänge.

916 silver med makare och silverstämplar, samt en liten pärla. Hänge längd ca. 7 cm Kedjans längd ca.. 64 cm.

Används med smärre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 039