LJUSSKRONA, för 12 ljus, smide, 1900-tal.

21052. LJUSSKRONA, för 12 ljus, smide, 1900-tal.

Diameter ca 59 cm.

slitage, upphängningskedjor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 59 cm.

Antal besök: 1 077