PIANO BABY, biskviporslin, Gebruder Heubach, Tyskland, sent 1800-tal.

210488. PIANO BABY, biskviporslin, Gebruder Heubach, Tyskland, sent 1800-tal.

Längd 15 cm, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15 cm, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 226