Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
PIANO BABY, biskviporslin, Gebruder Heubach, Tyskland, sent 1800-tal.
210488. PIANO BABY, biskviporslin, Gebruder Heubach, Tyskland, sent 1800-tal.
Längd 15 cm, höjd 8 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 15 cm, höjd 8 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 886