VATTENKARAFF med GLAS samt PLUNTA, glas med emaljdekor, jugend, 18/1900-tal.

210483. VATTENKARAFF med GLAS samt PLUNTA, glas med emaljdekor, jugend, 18/1900-tal.

Handmålad dekor med blomster, samt "Halfan går 1887" på pluntan.

Höjd 17,5 - 27,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 - 27,5 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 693