HALSKEDJA MED HÄNGE, 18K rödguld med syntetiska spineller, Tenn och silver Ab, Göteborg, 1950. Total vikt 16 gram.

210435. HALSKEDJA MED HÄNGE, 18K rödguld med syntetiska spineller, Tenn och silver Ab, Göteborg, 1950. Total vikt 16 gram.

Hänge, höjd 44mm. Halskedja, längd 52cm.

Bruksslitage. Mindre nagg på stenar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 715