ELGIN, fickur, 1900-talets första hälft.

2104349. ELGIN, fickur, 1900-talets första hälft.

Doublé, diameter 50 mm. Kedja medföljer.

Glas med nagg. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 555