SEKRETÄR.

SEKRETÄR.
2104081. SEKRETÄR.

Höjd ca 100 cm.
Längd ca 87 cm.
Bredd ca 43 cm.

Bruksslitage, repor, märken, översta lådan kärvar, saknas nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!
2104081. SEKRETÄR.

Höjd ca 100 cm.
Längd ca 87 cm.
Bredd ca 43 cm.

Antal besök: 839