BARSKÅP, i form av en tunna.

BARSKÅP, i form av en tunna.
2103999. BARSKÅP, i form av en tunna.

Höjd ca 100 cm.
Längd ca 56 cm.
Bredd ca 35 cm.

Bruksslitage, mindre repor.2 hjul lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 100 cm.
Längd ca 56 cm.
Bredd ca 35 cm.

Antal besök: 538