AL WAGIELLA. Akvarell på papper, signerad.

210386. AL WAGIELLA. Akvarell på papper, signerad.

Mått 59 x 44 cm.

Al Wagiella (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 59 x 44 cm.

Al Wagiella (Född 1939)

Antal besök: 2 259