VASER, 2 st, porslin, Limoges JD Dumont.

2103419. VASER, 2 st, porslin, Limoges JD Dumont.

utsvängda och blomformade med handmålad förgylld dekor, höjd 17,5cm och 23cm (2).

Slitage på baser.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på baser.

The Auction Hub
Antal besök: 406