JESÚS CARLOS DE VILALLONGA. ”Rådgör nr 2".

2103413. JESÚS CARLOS DE VILALLONGA. ”Rådgör nr 2".

Screentryck
Signerad, betitlad, dedikerad och numrerad 11/50
65 x 49 cm.

Fukt fläckar. Metallram. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Screentryck
65 x 49 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 425