GOLVARMATUR, mässing, 1900-talets andra hälft.

210338. GOLVARMATUR, mässing, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa i gulmetall och textilklädd plastskärm
Höj- och sänkbar
Höjd ca 130 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar
Höjd ca 130 cm.

Bruksslitage
El ej funktionstestad.

Antal besök: 682