DOCKSKÅPSMÖBLER, 12 delar, bl.a. "Ägget", Arne Jacobsen. 1950/60-tal.

210311. DOCKSKÅPSMÖBLER, 12 delar, bl.a. "Ägget", Arne Jacobsen. 1950/60-tal.

Div möbler.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Div möbler.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 966