OKÄND KONSTNÄR. Utflykt i det gröna, olja på duk, troligen Tyskland 18/1900-tal.

210293. OKÄND KONSTNÄR. Utflykt i det gröna, olja på duk, troligen Tyskland 18/1900-tal.

47 X 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 X 36 cm.

Antal besök: 857