SKÅL, med lock, tenn, möjligen Gustaf Fredric Wigholm, 1804-1849.

210236. SKÅL, med lock, tenn, möjligen Gustaf Fredric Wigholm, 1804-1849.

Otydliga stämplar.
Diameter 20, höjd med lock 16 cm.

Slitage, bucklor och repor. 2 små sprickor i lockets kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydliga stämplar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 900