OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av adelsman, olja på pannå, möjligen 1800-tal, bär signatur.

210224. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av adelsman, olja på pannå, möjligen 1800-tal, bär signatur.

23,5 X 15,5 cm.

krackelyr, slitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 X 15,5 cm.

Antal besök: 554