SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

21021. SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Bord med marmorskiva, fasettslipat glas, längd 60 cm, total höjd 210 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 961