SKEPPSMÅLNING.

SKEPPSMÅLNING.
2101839. SKEPPSMÅLNING.

Bildmått 62 x 94 cm, totalt med ram 76 x 108 cm.

Några mindre prickar i motiv, ram med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2101839. SKEPPSMÅLNING.

Antal besök: 973