KARMSTOL, galon, 1950-tal.

KARMSTOL, galon, 1950-tal.
2101458. KARMSTOL, galon, 1950-tal.

Höjd 76, sitthöjd d 43, bredd 59 cm.

Smärre slitage armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage armstöd.

Antal besök: 2 294