BROR LJUNGGREN. Olja på pannå. Signerad.

210098. BROR LJUNGGREN. Olja på pannå. Signerad.

Bidmått, ca. 32 x 23 cm.

Ram med skada.

Bror Ljunggren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bidmått, ca. 32 x 23 cm.

Ram med skada.

Bror Ljunggren

Antal besök: 1 021