VYTAUTAS KASIULIS. Litografi, signerad i trycket.

210093. VYTAUTAS KASIULIS. Litografi, signerad i trycket.

Bild yta 47 x 59 cm.

Gulnad.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bild yta 47 x 59 cm.

Gulnad.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Antal besök: 2 544