BORD, fottrissor, valnöt, sent 1800-tal.

210073. BORD, fottrissor, valnöt, sent 1800-tal.

Höjd 75 cm längd 98 cm bredd 56 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken och fuktring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Repor, märken och fuktring.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 764