FIGURINER, 2 st, Gustavsberg, 1890-tal, Parian.

210068. FIGURINER, 2 st, Gustavsberg, 1890-tal, Parian.

Föreställande ängel samt barn. Stämplad med Gustavsberg. Höjd mellan 19-23 cm.

Pil av på mitten på den ena figurinen.
Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 592