LJUSKRONA, 1900-tal. Höjd ca 58 cm.

210051. LJUSKRONA, 1900-tal. Höjd ca 58 cm.

Med frostad glasskål.
Diameter ca 26,5 cm.

Slitage, nagg på glasskål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med frostad glasskål.
Diameter ca 26,5 cm.

Slitage, nagg på glasskål.

Antal besök: 541