GÖRAN ANDERSSON. Vas, "Star", stengods, Upsala-Ekeby, 1960-tal.

2100126. GÖRAN ANDERSSON. Vas, "Star", stengods, Upsala-Ekeby, 1960-tal.

Höjd 22, diameter 7-14 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22, diameter 7-14 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 276