209970. VINAIGRETTE samt DOSA, silver, 1800-tal.
Vinaigrette stämplad BA samt otydlig stämpel, total höjd ca 5,5 cm.
Dosa, trolig tändsticksask, graverad dekor, stämplad Birmingham, höjd ca 6 cm.
Total vikt ca 30 gram.
Total vikt ca 30 gram.