MARION BELIN. I trädgården, färglitografi, signerad.

209935. MARION BELIN. I trädgården, färglitografi, signerad.

Ramstorlek 48 x 40 cm, 123/360.

Marion Belin (1933–2022)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marion Belin (1933–2022)

Antal besök: 902