Manschettknapp.
3 st örhängen.
Skadad halskedja.
Skadad ring.
Total vikt ca 7,1 gram.
Slitage, skador.
Manschettknapp.
3 st örhängen.
Skadad halskedja.
Skadad ring.
Total vikt ca 7,1 gram.
Slitage, skador.