BROSCHER 2 st, 18k guld. 1940/1950-tal.

209902. BROSCHER 2 st, 18k guld. 1940/1950-tal.

Brosch i form av rosett, stämplad WH Stockholm 1948, ca 3 x 2 cm.
Brosch, otydliga stämplad, 1950, ca 3 x 2 cm.
Total vikt ca 5,3 gram.

Brosch i form av rosett med skada på säkerhetslås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 5,3 gram.

Antal besök: 1 819