RING, 14k guld med röd sten, 1900-tal.

209895. RING, 14k guld med röd sten, 1900-tal.

Dekor av lejonhuvuden. Ringstorlek ca 20.
Vikt 8,5 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 8,5 gram.

Slitage.

Antal besök: 804