HÄNGE med kedja, 18k guld, 1900-tal.

209888. HÄNGE med kedja, 18k guld, 1900-tal.

Hänge i form av tång med vit sten, höjd ca 2 cm.
Kedja längd ca 39 cm.
Vikt 2,8 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja längd ca 39 cm.
Vikt 2,8 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 822