GOLVLAMPA, BORDSLAMPA Luxus, GOLVLJUSSTAKE smide samt TIDNINGSBORD.

20987. GOLVLAMPA, BORDSLAMPA Luxus, GOLVLJUSSTAKE smide samt TIDNINGSBORD.

Golvlampa, 1950-tal.
Golvljusstake, höjd 83 cm.
Bordslampa, Luxus, höjd ca 47 cm.
Tidningsbord, höjd 60 cm.

Slitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvlampa, 1950-tal.
Golvljusstake, höjd 83 cm.
Tidningsbord, höjd 60 cm.

Slitage. Smärre skador.

Antal besök: 1 291