ALBIN AMELIN. Kungsklyftan, Fjällbacka, gouache, signerad Amelin-45.

209844. ALBIN AMELIN. Kungsklyftan, Fjällbacka, gouache, signerad Amelin-45.

98 x 80 cm.

Några papperrevor upptill.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

98 x 80 cm.

Några papperrevor upptill.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 2 978