WOLFGANG EICHLER. fetisch-serien.

209825. WOLFGANG EICHLER. fetisch-serien.

originalbild, handnumrerad 98/100 på baksidan och hand signerad,
45,5 cm x 30,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45,5 cm x 30,5 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 386