KNUT NORMAN. Stadsbild med hus, olja på pannå, signerad.

209816. KNUT NORMAN. Stadsbild med hus, olja på pannå, signerad.

45 x 60 cm.

Knut Norman (1896–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 60 cm.

Knut Norman (1896–1977)

Antal besök: 717