KONSOLBORD i fanerad jakaranda. Art deco, Frankrike. 1920-tal.

209779. KONSOLBORD i fanerad jakaranda. Art deco, Frankrike. 1920-tal.

Konsolbord som kan användas fristående
Höjd 83,5 cm
Längd 165 cm
Djup 58 cm.

Bruksslitage, repor, avslag, lagningar, fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83,5 cm
Längd 165 cm
Djup 58 cm.

Antal besök: 2 664