SIDEBOARD, proveniens Börstorp slott, rokokostil, 1900-talets första hälft.

209670. SIDEBOARD, proveniens Börstorp slott, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Ca. längd 214, bredd 55, höjd 95 cm.

Slitage, repor, fanerskador, maskstunget.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 834