PIERRE AUGUST RENOIR. EFTER. "Femme nue couchee" Etsning, osignerad.

209664. PIERRE AUGUST RENOIR. EFTER. "Femme nue couchee" Etsning, osignerad.

Bildyta 13,5 x 19,5 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 13,5 x 19,5 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 440