HALLMÖBEL i jakaranda. 1970-tal.

209659. HALLMÖBEL i jakaranda. 1970-tal.

Hallbyrå i jakarandafanér med två lådor
Höjd 43,5 cm
Längd 86 cm
Djup 40 cm
Ena lådbotten märkt Sweden.

Bruksslitage med repor
Stötmärke på framkant
Litet vattenmärke ovansida
Avslag bakkant
Repor på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43,5 cm
Längd 86 cm
Djup 40 cm
Ena lådbotten märkt Sweden.

Bruksslitage med repor
Stötmärke på framkant
Litet vattenmärke ovansida
Avslag bakkant
Repor på benen.

Antal besök: 995