Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
RAGNAR EGRON SÖDERSTRÖM. Landskap med rådjur, olja på duk, signerad R. Söderström.
209644. RAGNAR EGRON SÖDERSTRÖM. Landskap med rådjur, olja på duk, signerad R. Söderström.
60 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 90 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
13 593