RAGNAR EGRON SÖDERSTRÖM. Landskap med rådjur, olja på duk, signerad R. Söderström.

209644. RAGNAR EGRON SÖDERSTRÖM. Landskap med rådjur, olja på duk, signerad R. Söderström.

60 x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 90 cm.

Antal besök: 14 059