TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 60 cm.

209591. TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 60 cm.

Metall och glas. För 6 ljus. Elektrifierad.

Slitage, spricka i glas. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 466