SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

209575. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Fötgylld.

Slitage, limmat, delar saknas, och delar medföljer
Längd 84, höjd 233 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fötgylld.

Längd 84, höjd 233 cm.

Antal besök: 959